forum pentru fanii japoniei, animeurilor si j-music din republica moldova.

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

In acest moment......

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
yume_no_hime

yume_no_hime

Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 26

MesajSubiect: Re: In acest moment......   Mar Sept 09, 2008 10:24 am

Imbracat/a in--------> rochie scurta, pantaloni scurti verzi, ciorapi lungi alb-negru
Par-------------------> prins
machiaj--------------> puitn cefeniu si un pic de rimel
Accesorii------------->nik
mancand------------>prune
band-----------------> nik
gandind--------------> nu vreau mine la scoala
ascultand------------> chizuru
simtind---------------> ca imi vine sa ucid pe cineva
vorbind cu------------> un ex coleg
uitandu-ma la--------> monitor
iubind-----------------> gazette
urand-----------------> pe ex colegul meu
dorind----------------->sa nu fie mine scoala
asteptand-------------->sa maninc
Situatie---------------->eu trebuie sami fac lectiile, asa nu vreau, si ink unu k care vorbesc pe icq la facut pe yumehito emo, imi vine sa am duc chiar amu la dinsu sai zic ceva
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
lovinaoi

lovinaoi

Varsta : 25
Localizare : japaan....

MesajSubiect: Re: In acest moment......   Vin Sept 12, 2008 6:37 am

Imbracat/a in-------->a la ruki..cit e cald, mambrac asha.. dar se raceste.. si mie frig deja la picioare...
Par-------------------> nu poate sa fie altfel ,decit este
machiaj--------------> stai sa ma uit.XD creion, fard de culoarea bronzului(metal),fon de ten..etc.etc
Accesorii-------------> lol..azi nam acut nimik pe mine.. cum de ??
mancand------------> nimik.. nu demutl am mincat macaroane cuu betzele..si atrebuit sa le pov parintilor la masa despre cum maninca asiatzii cu betzle..-_-'
band-----------------> nimik
gandind--------------> k nam sa pot veni la meeting..si nici in alta parte nam sa pot ieshi din cauza piciorului..fuck...
ascultand------------> SuG,,,XDD girl meets girl
simtind---------------> k ma doare degetul de la picior..si simt k pulseaza,ceea ce e si mai dureros//
vorbind cu------------> nimeni.. nu prea am timp sa ma bag acu pe mess... k acush vine mama sa lucreze..
uitandu-ma la--------> ecran...si , simtind cami trebuie oleak de refresh...adik sa ma uit la concerte live gazette.. de dorit ultimu,XDD
iubind-----------------> k peste 4 zile incep japanese..si tot atuncea. au sa mai fie multe lucruri bune...ple ..nafig nie infectia asta amuia??=_='
urand-----------------> infectia...si durerea ei... mergeam k o baba in scoala... tati se beleau la mine.. da mie ini venea sa urlu la ei..si ink de durere...
dorind-----------------> sa treak cit mai repede picioru, si sa se intoarca verishele cu bine , si sa mi iasa totu cikipiki cu japanese...si sa am un frate mai mare care sa ma invete chitara,cind am chef,,, daah.. ma gindeam zilele astea.. k vreau un frate mai mik(DAAR,CUMINTE!!!! ) o sora mai mare , k verishele mele.. si un frate mai mare, nu cu mult, cu vreo 2-3 ani...Smile
asteptand-------------->sa mi se raceasca apa cu sare pt picior..si sa vine mama sami zica sai eliberez compu..=_=.. si dup asta am sa ashtept sa se elibereze compu..ceea ce va fi frt tirz\iu....si poate loi prinde pe ala din puerto rico.... sa ma jeleaska//xDDD
Situatie----------------> what the.... help
Sus In jos
yume_no_hime

yume_no_hime

MesajSubiect: Re: In acest moment......   Vin Sept 12, 2008 9:10 am

Imbracat/a in-------->fusta multicolora, si partea ede sus a pijamalei
Par------------------->ciufulit, soramea mia facut coafura noua
machiaj-------------->rimel si ten roz
mancand------------>poama
band----------------->nik
gandind-------------->cum so fac pe soramea sa nu stea la calc
ascultand------------>versailles the revenant choir
simtind--------------->ca o sa incep sa pling
vorbind cu------------>lynn
uitandu-ma la-------->unghiile mele
iubind----------------->cei afara
urand----------------->pe soramea
dorind----------------->sa treaca ziua de mine
asteptand-------------->sa fac soramea de mincare
Situatie---------------->imi este asa de atre a minca, si aas mie le de tare sa ma duk pina la magazin
rain annoyed
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi

MesajSubiect: Re: In acest moment......   Sam Sept 13, 2008 6:01 am

Imbracat/a in-------->pantaloni sportivi.. o maleta, ramasa de la nanu meu de cind era in armata la submarine, e tare placuta, intrun picior -ciorap,si ciupici groshi cu mutra de moshcraciunXd..iar pe alt picior..2 straturi de bandajT_T.. nish ciupiku nul pot incalta.//
Par------------------->prins in coada..sa vedeti ce codita mika am..k la purcelXD
machiaj-------------->none
mancand------------>nimik,dar ashtept sa se coaca coptura mamei.yummmmy^______^
gandind-------------->cum sa fak sa termin mai repede documentele..
ascultand------------>lista cu muzica noua scoasa..dir en grey, glay, nish albume anna tsuchiya. si uverworld,si 40 sec din leech..
simtind--------------->kami place vremea de afara..
vorbind cu------------>nime.. nu e nime pe aicea
uitandu-ma la-------->am terminat de vizionat un video backstage cu anna tsuchiya
iubind----------------->k e simbata,..
urand----------------->k luni posibil sa dau de belea oleak.. dak ma duk la school, ed fiz nu cred so fak din cauza infectie netratate complet..de aia sper sa treak.sper,sper. k nush cum sai explik profului de infectie...pe de alta parte nu vreau la school.si pot folosi infectia in folosu meu.dar ma tem k mama nare sami dea voie. e a9a ,si numi permite lipse...dar am pianu mai in seara.. unde nu vreau sa lipsesc yo.pt k treb sa duk notele gazette profei sa le analizeze,,si sa vada dak merg pt exam.. si aceeasi probl pe marti... nush ce sa fak.. polinaia casha..T___________________________T
dorind----------------->sa rezolv si sa ies cu bine de zilele ce urmeaza..leam ashteptat atita..si sa fie toata sapt asha vreme...oi,ple.. umbrela mea nu e akas..eeyT_T. deh..vreau sa port ciubotelele alea,pe ploaie..XDdar far infectia la picior..
asteptand-------------->park nimik
Situatie---------------->vreau sa le vad pe verishele mele..simi vreau placa si aparatul mai repede..XD
Sus In jos
yume_no_hime

yume_no_hime

MesajSubiect: Re: In acest moment......   Dum Sept 14, 2008 2:47 am

Imbracat/a in-------->pijama lunga pina la genunchi si un pulover pe deasupra (tare modern, ultima moda)
Par------------------->strind intro coada
machiaj-------------->nik, ink
Accesorii------------->no
mancand------------>numai ce am mincat numai ca la bucatarie
gandind-------------->cum sa scpa eu de frigul ista
ascultand------------>soramea face lectiile, si am stins muzica
simtind--------------->ca vine o noua era glaciara
vorbind cu------------>k mine
uitandu-ma la-------->monitor
iubind----------------->cartofii
urand----------------->ca nu lucreaza mess
dorind----------------->sa se descarace mai repede serialul meu, dar cred ca o sa astept vreun an
asteptand-------------->sa fie ora 3
Situatie---------------->blin miau inghetat picioarele tocmai de la frigul ista, ma gindesc ca dak ies afara ma imbrac in scurta , nu ma intereseaza ce zic ceilalti
tea frozen crying again
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi

MesajSubiect: Re: In acest moment......   Lun Sept 15, 2008 11:44 am

Imbracat/a in--------> comfortabil...si destul de gros..dar in ciuda la 2 perechi de ciorapi.si nishte ciupici cu lina de oaie..MIE FRIG..
Par-------------------> as always..
machiaj--------------> ramas ala de la lectii.. bronz bej.. kinda nud..
Accesorii------------->none..ochelarii de vedere
mancand------------>nimik..am refuzat sa maninc asta seara.. nush de ce.. precis inainte de culcare are sa mi se faca foame.. tot timpu e asha..T_T
band-----------------> nimik
gandind--------------> k am fost frt happy cind mia scris aka..^_^
ascultand------------> SuG- love scream party... happy song.. jali k amuia o sal schimb in dir en grey- glass skin..cintecu ala e just awesome.. si videoul la fel e plin de sens asuncs..si e asha..de .. uhhh..COOL..
simtind---------------> k mie racoare. si k incepe sa ma irite ochii de la makeup
vorbind cu------------> nimik.. am zis k iau oleak de pauza.. azi o disp stranie...
uitandu-ma la--------> acu la tastatura cum tapez//dar dup ce termin ma uit la videoul dir en grey- glass skin.. si sa meditez oleak.. ma face sa ador dir en grey..^_^
iubind-----------------> sa meditez. si videoul si cintecul...
urand-----------------> k azi cind am dat la o colega sa asculte glass skin, ea a zis:"MERGE".. ini venea nush ce sai zik.. da mam resemnat cu gindul k ea nu face diferenta de muz buna...si una rea.. si miam promis sa nu mai dau la nime si nimik ,si sa nu vb cu nime de la mine din clasa.despre jrock sau jrockeri..ei niciodata nau sa ma inteleaga... nus facuti pt asta..au ramas cu mentalitatea in urma...o daa. shink urind k azi mau batut la cap baetii sa le dau mobilu sa se uita la pozele din el..=_=.. unu mia luat mobu de pe masa..fara sa asculte cind iam zis:NUU.. si era lectie.. dar yam facuto asha k nici unu nare sa mai ia ceva far voia mea.. cind a luat mobu.. lam amenintat k fak scandal la lectie,si dau toata vina pe dinsu..si are sa primeask 2 numai din cauza asta.. si evident a renuntat.XDD...nu vroiam sa vada pozele cu gazette si shou... nu merita ei sa fie comentati de rau de asha timpiti...-_-...si urind liceul unde invatz..DAAA..urasc.. azi nush de ce am mai multe ce urasc...deh.. liceul nostru are regulament nou si mult mai strict... mai ceva k inchisoarea..sau lagare de pioneri la comunisti..serios..e insuportabil..cind iam zis mameiia mia zis k de nar fost ultimul an ,ma schimba de la liceul asta...
dorind----------------->sa scap de liceul asta pacatos........dar sa scap cu o medie buna.. imi trebuie media 9.8-10..pt colegiu,,,
asteptand--------------> sa scap de lectiile de miine.. pt k sa ma pot bucura de prima lectie de japoneza^0^...
Situatie----------------> cigarette cigarette cigarette imi aminteste de ruki.. si mereu ma karakterizeaza.. mereu am ecpresia asta,cind vb de school..si cum pina acu am trancanit tot despre inchisoarea aia.. pai tot expresia cigarette ramin..=_=
Sus In jos
yume_no_hime

yume_no_hime

MesajSubiect: Re: In acest moment......   Mar Sept 16, 2008 8:41 am

Imbracat/a in-------->polovar alb
Par------------------->prins intro codita ca intotdeauna
machiaj-------------->oleak de rimel
Accesorii------------->un inel care imi cade de pe deget
mancand------------>poama
gandind-------------->ca trebuie sa fac mincare
ascultand------------>nik, soramea face lectiile
simtind--------------->ca mie frig
vorbind cu------------>nimeni
uitandu-ma la-------->inel
iubind----------------->fluturasii
urand----------------->cizmele mele
dorind----------------->sa vina mama mai repede
asteptand-------------->sa se descarce un film tare interesant
Situatie---------------->trebuie sa fac mincare si ink trebuie sa mi fac si lectiile, asa mie lene
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: In acest moment......   

Sus In jos

In acest moment......
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan MD Fanclub :: Spam Zone :: Jocuri pentru buna dispozitie-
Mergi direct la: