forum pentru fanii japoniei, animeurilor si j-music din republica moldova.

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

miyaavvvii,,,

In jos 
AutorMesaj
lovinaoi

Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 25
Localizare : japaan....

MesajSubiect: miyaavvvii,,,   Dum Iun 15, 2008 5:34 am

ok.. miyavi e un chitarist excelent..shi un artist talentat shi originall... lucru pt care este respectat shi are mii de fani in toata lumea.... este primul din artishtii japonezi care va da un concert in Chile...Smile

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Lynn

Data de înscriere : 11/05/2008
Varsta : 26
Localizare : It's secret

MesajSubiect: Re: miyaavvvii,,,   Vin Iun 20, 2008 12:43 pm

da.....Miyavi e un artist talentat...... si un chitarist mai mult decit excelent (cind ma uit cum cinta el la chitara am crize de subapreciere Shocked. no sa-mi ajunga toata viata ca sa invat sa cint ca el:( ) el cinta la citara de la 15 ani, caci in copilarie a vrut sa devina jucator de fodbal...da in urma unui acident nu a mai putut sa joace fodbal si sa apucat de chitara.........oricum.......Miyavi are o personalitate bine conturata( careia i se datoreaza in mare parte succesul sau)...si va ramine (pentru mine) mereu un chitarist model......

Sus In jos
lovinaoi

Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 25
Localizare : japaan....

MesajSubiect: heeeey   Sam Iun 21, 2008 3:35 pm

cred k oricine poate ajunge la asha tip de succes.. cu repetitii zilnice shi lungi... cu daruire catre muzica.. shi un pic de talent shi orignalitate.....
citeam blogu lui.. shi mia placut nespus...faptul k afirma k priveshte tot ce ii este trimis de la fani.. in special videourile celor care de abia sunt la inceput de cale..el ii incurajeaza zicindule k la inceput el cinta mai rau decit ei.. asha k cred k e tare simpatic din partea lui... asha k nu te subaprecia shi tu asha,lynn.... mai shtii ce zace in tine?,,,, limba hy there
cit despre miyavi.. merita sa fie recunoscut k un artist international ,de talie mondiala.. shi ishi merita din plin faima pe care o are... respect...Smile hy there :ochelari:
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: miyaavvvii,,,   

Sus In jos

miyaavvvii,,,
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan MD Fanclub :: J-rock Zone :: Trupe J-rock :: Miyavi-
Mergi direct la: