forum pentru fanii japoniei, animeurilor si j-music din republica moldova.

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiți | 

Rate the sig and av of user above you

In jos 
AutorMesaj
LostAngel

Data de înscriere : 11/05/2008
Varsta : 25
Localizare : Chisinau

MesajSubiect: Rate the sig and av of user above you   Dum Mai 11, 2008 2:52 am

Cred ca toata lumea stie cum merge treaba pe aici ... Subiectul spune totul,iti expui parerea dspre avatarul si sigul userului din inaintea ta si ii acorzi o nota.
Si ca sa evitam spamul sunt si cateva reguli:

1.Incercati sa nu dati nota de doua ori aceluiasi user (decat daca aceasta si-a schimbat avatarul si semnatura)
2.Argumentati (posturile sa depaseasca 2 randuri)...
3.Nu postati decat daca au mai postat cel putin 2 persoane dupa ultimul vostru post.

Have fun^_^ .

Ultima editare efectuata de catre LostAngel in Mier Iun 25, 2008 11:20 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Alic3

Data de înscriere : 19/05/2008

MesajSubiect: Re: Rate the sig and av of user above you   Lun Mai 19, 2008 10:43 am

Oke,oke...shtiu joku asta anyway...

Deci,Avatar:iti dau un 9!imi place mult tipa shi scrisul folosit,insa mi se pare oleak kam simpla,plus k kulorile kam sar in ochi...
La sig iti dau 9.10....kam din aceleashi motive....sorry...
Sus In jos
KaYoKo <3 RyuZaKi

Data de înscriere : 08/05/2008
Localizare : Hell Stations 666-NyaPPy World ♥__♥

MesajSubiect: Re: Rate the sig and av of user above you   Lun Mai 19, 2008 10:53 am

Yo itzi dau la fel 9

deoarece..imi place tare fata din poza ta.. dar la avatar.. e kam, aceeashi.... limba :]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.tokiohotelinfinity.myforum.ro
LostAngel

Data de înscriere : 11/05/2008
Localizare : Chisinau

MesajSubiect: Re: Rate the sig and av of user above you   Joi Mai 22, 2008 4:37 am

KaYoKo <3 RyuZaKi
avatarul: imi place mult din simplu motiv ca ador acest anime ^_^ 10
sigul: nu e prea special,doar pozele presupun artistilor preferati,ca si mie imi plac...dar is prea mari si multe,mie imi pare ca incalci regula siteului nr....nu stiu care, 8
Sus In jos
lovinaoi

Data de înscriere : 06/06/2008
Localizare : japaan....

MesajSubiect: okkkk   Dum Iun 15, 2008 5:48 am

lost angel....
imi place avatarul tau..imi place ingerii...pt asta 10;
imi place shi sigull... scurt shi frumos...10..
Sus In jos
Dark Light

Data de înscriere : 25/06/2008
Varsta : 26
Localizare : Dying in my soul

MesajSubiect: Hmm...   Mier Iun 25, 2008 10:35 am

lovinaoi

Av-ul este asa si asa. Culorile nu se potrivesc cu scrisul. Dak ai ales ceva in sepia ar fi trebuit k scrisul sa fie ceva mai sters. Inimioara ceea tot nu prea isi are locul.

Sig-urile sunt prea mari. In plus nu se prea potrivesc cu av-ul. Incearca sa te mentii pina la 500x200.
Acum nota. Av-ul este destul de bun, dar mai trebuie de lucrat la el. II dau un 8. La sig este groaznic. Dak vrei cu adevart sa iasa ceva bun, pune o poza si cu o marime kit de kit acceptabila. La sig dau un 6. Sory.
Sus In jos
lovinaoi

Data de înscriere : 06/06/2008
Localizare : japaan....

MesajSubiect: Re: Rate the sig and av of user above you   Dum Iul 13, 2008 10:40 am

Arrow deci... dark light.... si sigul si avataru,... imi par pale..si fara dinamitate... numi plac .daca sincer.. si sa nu crezi k e raspuns la critica tau sau ceva de genu asta.. dimpotriva mia placut critica..Very Happy...
dar totushi numi place avatarul tau... si sigul... trebuie de argumentat?,.... culorile nu sunt vii.....si ele arata ca desenele curate fara prelucrare la comp.. iam mie imi plac mai tare cu prelucrare... hy there limba
Sus In jos
Dark Light

Data de înscriere : 25/06/2008
Varsta : 26
Localizare : Dying in my soul

MesajSubiect: Re: Rate the sig and av of user above you   Dum Iul 13, 2008 12:46 pm

Offtopic. lovinaoi, de av ai dreptate, este pur si simplu cropped, dar la sig... Sunt sigur k dak ai avea poza originala nu ai reusi sa faci aceleasi efecte. Dar fiecare cu gusturile sale.

Ontopic: Av-ul este destul de reusit, culorile se combina simplu. As da un 9 pe el. Dar nu e in gustul meu. Sig-ul e un pic cam mare. Poate ar trebui sa-l redimensionezi, plus k are o tenta spre monotonie obositoare, adik dincauza unei su=inguri culori oboseste ochiul. In rest, nu are border si nu prea are ceva impresionant. dau un 8 pe el.
Sus In jos
Akaete
Admin

Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

MesajSubiect: Re: Rate the sig and av of user above you   Mar Iul 15, 2008 9:01 am

etou...
avu-l....emmm....mi se face impresia ca e doar taiat dintr-o imagine,ne?Tipul daca cintit nu imi trezeste sentimente de dragoste sau dis stuff Suspect dar pun 7,pentru simplul fapt ca-mi plac mastile....hmmm....masca...
pentru sig pun 9,datorita cuvintelor sh doar datoritacuvintelor,pentruca tot ce contine "let go" e punctul meu slab O_o...anyway,setul asat nu ma prea incanta Suspect

Even if the end is coming,I want to repeat this things
Even if they aren`t true,I`m now able to believe that there`s a sense in what I believe

(c)Akaete
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Rate the sig and av of user above you   

Sus In jos

Rate the sig and av of user above you
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan MD Fanclub :: Spam Zone :: Jocuri pentru buna dispozitie-
Mergi direct la: